Şahinoğlu Otomotiv 1984 yılında Dodge-Desoto-Fargo-Askam kamyon ve kamyonetlerinin yedek parça toptan satışını yapmak için kurulmuş olup, 1995 yılı itibariyle HINO ürünlerini dahil ederek ürün yelpazesini genişletmiş ve yedek parça pazarında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

2011 yılından itibaren ise Mitsubishi ve Isuzu kamyon, kamyonet ve pick-up araçlarının toptan yedek parça tedariğine başlamış, ilerleyen süreçte farklı marka ve model araçların ürünlerini de orijinal ve orijinal muadilleri olarak kataloğuna eklemiştir. Kaliteli hizmet anlayışını bu pazarda da devam ettirmeyi başaran şirketimiz, müşterilerin yedek parçaları en cazip fiyatlarla temin edebilmesini kendisine en önemli misyon olarak belirlemiştir. Kalite ve fiyat politikası beraberinde; satış ve satış sonrası hizmetlerindeki yaklaşımı ile müşteri beklentilerini karşılayarak pazar payını ve verimliliğini arttırmayı amaçlayan Şahinoğlu Otomotiv için müşterilerinin istek ve önerileri, hedeflenen bu amaçlara ulaşmak için dikkate alınması gereken en önemli unsurdur.

20. Yüzyıldan itibaren olağanüstü bir büyüme hızı kazanan dünya ticaretinde, küresel değişimlere ayak uydurup daima yeniliklere açık olacağını ve bu yaklaşımını müşterilerine ulaştıracağına taahhüt eder.

© Copyright 2017 ŞAHİNOĞLU OTOMOTİV SAN. vs TİC. LTD. ŞTİ.